Profesyonel Web Çözümleri

Günümüzde internet, bireysel ve kurumsal kimliğin tanıtılması ve uygunlaştırılmasında en etkili yöntemlerden biri haline gelmiştir.
Web siteleri ise global dünyaya açılan kapı olarak nitelendirilebilecek internet ortamında, sizleri temsil eden en önemli araçtır. Web siteniz sizin isminizi temsil ettiği gibi profilinizi de temsil eder.

ITERA Bilişim, web tasarım ve internet sitesi hazırlama hizmetleri ile ihtiyacınız doğrultusunda ve profilinizi de göz önünde bulundurarak, ziyaretçilerinize sizleri en iyi şekilde ifade edecek tasarımlar yapmayı amaç edinmiştir.

Yenilikçi anlayışı ile, teknolojik gelişmeleri ve yeni trendleri yakından takip ederek inovatif çözümler sunmayı ve hizmetlerini hedef kitlenize aynı şekilde ulaştırmayı hedefler.

Kurumsal Web Sitesi

Dinamik yönetilebilir, size özgü tasarımıyla göz kamaştırıcı.
Kurumunuza özel tasarımı ile dinamik web siteniz tamamen sizin yönetiminizde. Yönetici paneli ile web sitenizi istediğiniz şekilde güncelleme imkanına sahipsiniz. Çoklu dil seçenekleri ile, istediğiniz sayıda dil seçeneğini müşterilerinize sunabilirsiniz.

İçerik yönetim sistemi, sonsuz kategori, içerik, haber imkanı sunar. İletişim formları, iş başvuru formları, rezervasyon formları yönetici panelinden görüntülenebilir ve aynı zamanda senkron olarak e-posta bildirimi yapabilir.

Mikro Site

Ürüne özel web siteniz, tüm görselliği ile ön planda.
Mikro siteler, yönetici panelinden bağımsız olan görselliği ön planda tutulan bir kaç sayfada oluşan web siteleridir. Hedef kitlesi ürün odaklı sayfayı ziyaret ettiğinden, tüm görsellik ve interaktiflik ön planda tutulur. 

Mobil Site

Mobil web siteleri ve uygulamalar
Her platformda çalışabilen mobil web siteleri, Html 5'in zenginleştirdiği günümüz dünyasında mobil uygulamaların yerine geçmektedir. Kurumsal bir web sitenizi kolay ve düşük maaliyet ile mobile uyarlayabilirsiniz.

Sosyal medya entegrasyonları

Facebook ve Twitter entegre uygulamaları ile sosyal medya ile irtibatınızı koparmayın.
Kurum, marka veya ürününüze ait kampanyaları Facebook ve Twitter üzerinden yapabilir ve takip edebilirsiniz.

Twitter' daki takipçilerinize, yazdıklarına ve sizin hakkınızda yazılanlara erişebilir otomatik tweet'ler atabilirsiniz.

Facebook uygulamalarınız ile, belirlediğiniz kriterler ile belirli oranda indirim, kupon, hediye çeki vs gibi kampanyalar yapabilir, hedef kitlenize reklam olmaksızın facebook üzerinden erişebilirsiniz.
l