Yönetim Kadromuz

 • Adem Özoğul
  2002 yılında mezun olduğu Şişli Anadolu Lisesi'nin ardından Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Kontrol bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

  2006 yılından itibaren 6 yıl süre 0ve1'de çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Bu süre içerisinde çok uluslu kurumsal portal uygulamalarında ve finans alanında  kıdemli analist programcı, proje yöneticisi, altyapı mimarlığı üstlenerek halen yaşamını sürdüren başarılı projelere ve altyapılara imza attı.

  Peppers & Rogers, Dubai Hükümeti, Tribal, Nielsen, Directcomm gibi firmaların kurumsal portal projelerinde alt yapı mimarlığı üstlenmiş ve uzun soluklu geliştirmelerde bulunmuştur.

  2011 yılının sonunda ortakları ile ITERA Bilişim' i kurmuştur.  

  Kurucu ortağı olduğu ITERA Bilişim bünyesinde, büyük ölçekli projeler, yeni teknoloji geliştirme ve Ar-Ge alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 • Tarık Özcan
  2007 yılında Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Programcılığından mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdi.

  0ve1, Ericsson Türkiye gibi firmalarda görev aldı.
  Bu süre zarfında çok uluslu operasyon yönetim sisteminde kapsamlı çapraz raporlama stratejileri geliştirdi. İş akışı uygulamalarında deneyim sahibidir.

  Kurumsal turizm ve seyahat yazılımları konusunda kendini geliştirerek, sektörün öncü programlarına imzasını attı. 

  2011 yılının sonunda ortakları ile beraber ITERA Bilişim' i kurdu. Turizm ve seyahat yazılımları konusundaki tecrübesi ile Ürün Geliştirme Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

l