Başarı Hikayelerimiz

Minirome.com / Özel Yazılım Çözümleri

Minirome.com’un faaliyetleri ve sektördeki konumuyla ilgili bilgi verebilir misiniz?

Anneler en kıymetlimiz bebekler ise geleceğimiz diyerek Eylül 2013’te başladığımız hazırlıkları Aralık 2013’te tamamladık ve minirome.com sitesini hayata geçirdik. Anne-bebek pazarında faaliyet gösteren diğer oyunculardan farklı olarak temel prensibimiz bize temas eden herkesi memnun edebilmek ve onların yaşadığı alışveriş deneyiminden mutlu ayrılmalarını sağlamaktır. Zengin ürün yelpazemizde size ve bebeğinize uygun olan ürünü indirimli fiyatlarıyla bulabilir, bizimle eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

GT Bilişim ile iş ortaklığı şirketiniz için ne ifade ediyor?

Biz firma olarak yaptığımız tüm işlerde müşterinin hayatını kolaylaştırmayı ve onlara değerli olduklarını hissettirmeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda web sitemizi müşterilerimizle buluşma noktamız olarak görüyoruz. Çalışmaya başladığımız ilk günden bugüne kadar GT Bilişim ekibi bizimle birlikte bu buluşma noktasını daha iyi hale getirmek için elinden gelen her şeyi yaptı. GT Bilişim ile çalışırken “olmaz” kelimesini henüz hiç duymadık. Bu özellikleriyle sektörlerinde rakiplerinden farklı olduklarını çok net bir şekilde gösterdiler. Birlikte olduğumuz süre boyunca bizi 1 adım ileri götürecek her iş için yapıcı ve hızlı bir şekilde ihtiyacımız olan çözümleri ürettiler ve teknolojik anlamda bizi güvende hissettirdiler.

Projenin gelişimi hakkında bilgi verebilir misiniz?

Faaliyetimize ilk başladığımızda farklı bir bilişim firmasıyla çalışıyorduk, kısa süre sonra çeşitli sebeplerle yeni bir çözüm ortağı arayışına girdik. Bu sürede görüştüğümüz firmalar içerisinden GT Bilişim ile ilerlemeye karar verdik ve hızlıca proje planı çıkarıp tüm siteyi sıfırdan yazmak için çalışmalara başladık. Siteyi yeni platformumuzda hayata geçirdiğimizden bugüne de GT Bilişim ile işbirliği içerisinde müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Minirome, geliştirilen proje sonunda ne tür faydalar elde etti ?

minirome.com olarak özellikle kampanya yönetimi ve operasyonel süreçler anlamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunabilecek bir platforma sahip olduk. Geliştirmeye sürekli açık, değişen müşteri ihtiyaçlarına çok kısa sürelerde cevap verebilecek teknolojik altyapıya sahibiz.

Bu proje ile amaçlarınızı gerçekleştirdiniz mi ?

Projemiz çok yeni olmasına rağmen müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Biz yola çıkarken müşterilerimizi memnun etmek ve onlarla uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi gaye edinmiştik, rakamsal göstergeler hedeflediğimiz noktaya gittiğimizi gösteriyor.

GT Bilişim ile çalışmayı istemenizin sebepleri nelerdi ?

Bilişim sektöründe çözüm odaklı olabilmek kolay değildir fakat GT Bilişim için bu geçerli bir önerme değil. Yaptıkları işe olan inançları ve kendilerine olan güvenleri ile projeye başlamadan önce bize güven verdiler. Projemizin tüm aşamalarında hızlı ve etkili çözümleri ile doğru bir seçim yaptığımızı gösterdiler.

Son olarak eklemek istedikleriniz

Uyuyamadığım bir gece sitede dolaşırken sabaha karşı saat 4’te sitede yaşanan önemli bir sorunu fark ettim ve GT Bilişim’e mail attım. Yarım saat sonra problemin giderildiğine dair dönüş geldi. GT Bilişim’e bize vermiş oldukları bu güven için teşekkür ediyorum.

l